MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
Karegoria wg BG
Opis wg BG

MF Fizjoterapia jest znanym i cenionym centrum rehabilitacyjnym we Wrocławiu. Nasza placówka oferuje Państwu pomoc rehabilitacyjną na skutek urazów kręgosłupa, skręcenia stawu skokowego, czy kontuzji sportowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci szybko i skutecznie odzyskali pełną sprawność fizyczną.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

W skład naszego personelu zaliczają się sami wykwalifikowani specjaliści, którzy korzystają z najnowszych metod terapeutycznych i opierają się na rzetelnych badaniach naukowych. Centrum MF Fizjoterapia oferuje terapię manualną, rozmaite masaże, magnetoterapię, elektroterapię, krioterapię oraz laseroterapię. Dla każdego pacjenta dobieramy odpowiednio dopasowaną formę terapii. Istotnym elementem jest nasza propozycja rehabilitacji sportowej.

Laryngolog Wrocław - gabinet w MF Fizjoterapia

Szczególnie zachęcamy do umawiania się na wizyty do naszego laryngologa. Dr n. med. Krzysztof Preś jest specjalistą laryngologiem, który zajmuje się leczeniem zachowawczym, jak i operacyjnym u dorosłych i dzieci. Laryngolog Krzysztof Preś jest specjalistą chirurgii nosa, chirurgii endoskopowej i mikroskopowej zatok przynosowych, a także autorem wielu prac naukowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum.

Strona www wg BG
Telefon wg BG
717575923
Siedziba wg BG
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
NIP wg BG
8851573556
Regon wg BG
021176990
  • MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
  • MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław